Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > 15KP220A-TP
15KP220A-TP
15KP220A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 15KP220A-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 15KP220A-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 220V 356V R-6
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 15KP220A-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 220V 356V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14043 pcs Tietolomake 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 220V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 356V Jännite - erittely (min) 245V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package R-6 Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case R6, Axial
Muut nimet 15KP220A-TPTR
15KP220ATP
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)