15KP60A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 15KP60A-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 15KP60A-TP |
|---|---|
| Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
| Kuvaus | TVS DIODE 60V 97.3V R-6 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 15KP60A-TP | Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 60V 97.3V R-6 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 13744 pcs | Tietolomake | 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 60V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 97.3V | Jännite - erittely (min) | 66.7V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | R-6 | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 15000W (15kW) |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | R6, Axial |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |