2EZ30D5-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2EZ30D5-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2EZ30D5-TP |
|---|---|
| Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
| Kuvaus | DIODE ZENER 30V 2W DO41 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2EZ30D5-TP | Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 30V 2W DO41 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 611396 pcs | Tietolomake | 2EZ5.1D5-75D5 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 30V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2V @ 200mA | Toleranssi | ±5% |
| Toimittaja Device Package | DO-41 | Sarja | - |
| Virta - Max | 2W | Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Muut nimet | 2EZ30D5-TPMSCT |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 22 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 20 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 30V 2W ±5% Through Hole DO-41 | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 500nA @ 22.5V |