Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > 5KP130CA-TP
5KP130CA-TP
5KP130CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5KP130CA-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5KP130CA-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V R-6
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero 5KP130CA-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66464 pcs Tietolomake 5KP(5.0-250)A,CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V Jännite - erittely (min) 144V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case R6, Axial Muut nimet 5KP130CA-TPMSTR
5KP130CA-TPTR
5KP130CA-TPTR-ND
5KP130CATP
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole