MF200K04F4-BP
MF200K04F4-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MF200K04F4-BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MF200K04F4-BP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus MODULE FRED 200A 400V DUAL F4
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MF200K04F4-BP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus MODULE FRED 200A 400V DUAL F4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4257 pcs Tietolomake MF200K04F4
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.35V @ 100A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Toimittaja Device Package F4
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 95ns Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case F4 Module Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 400V 100A Chassis Mount F4 Module Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100A