Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs - Moduulit > MT110CB16T1-BP
MT110CB16T1-BP
MT110CB16T1-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MT110CB16T1-BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MT110CB16T1-BP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus MOD SCR/DIODE 110A 1600V T1
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MT110CB16T1-BP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus MOD SCR/DIODE 110A 1600V T1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3034 pcs Tietolomake MT110CBxxT1
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1.6kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Rakenne Series Connection - SCR/Diode
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Muut nimet MT110CB16T1-BPMS
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 110A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 2250A @ 50Hz Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 250mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA