RB521S-30L2-TP
RB521S-30L2-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB521S-30L2-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB521S-30L2-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RB521S-30L2-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2698147 pcs Tietolomake RB521S-30L2
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 350mV @ 10mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Toimittaja Device Package DFN1006-2
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Muut nimet RB521S-30L2-TPMSTR Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount DFN1006-2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 10V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 100mA