SI1012-TP
SI1012-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SI1012-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SI1012-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus N-CHANNEL MOSFET, SOT-523 PACKAG
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SI1012-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus N-CHANNEL MOSFET, SOT-523 PACKAG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 727974 pcs Tietolomake SI1012
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA
Vgs (Max) ±12V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package SOT-523 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 500mA, 2.5V Tehonkulutus (Max) 150mW (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-523
Muut nimet SI1012-TPMSTR Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 100pF @ 16V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 750nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V Valua lähde jännite (Vdss) 20V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 20V 500mA (Tc) 150mW (Tc) Surface Mount SOT-523 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 500mA (Tc)