SMCJ130CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMCJ130CA-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SMCJ130CA-TP |
|---|---|
| Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
| Kuvaus | TVS DIODE 130V 209V DO214AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SMCJ130CA-TP | Valmistaja | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 130V 209V DO214AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 261076 pcs | Tietolomake | SMCJ5.0(C)A thru SMCJ440(C)A |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 130V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 209V | Jännite - erittely (min) | 144V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | DO-214AB (SMC) |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) | Pakkaus | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case | DO-214AB, SMC | Muut nimet | SMCJ130CA-TPMSDKR |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 7.2A |