Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMF36A-TP
SMF36A-TP
SMF36A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMF36A-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMF36A-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Osa numero SMF36A-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 903531 pcs Tietolomake SMF5.0(C)A - SMF170(C)A
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V Jännite - erittely (min) 40V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOD-123FL Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 200W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-123F
Muut nimet SMF36A-TPMSTR Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Kapasitanssi @ Taajuus -