Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - tyristorit > TSMBJ1005C-072
TSMBJ1005C-072
TSMBJ1005C-072
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TSMBJ1005C-072 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TSMBJ1005C-072
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus THYRISTOR 65V 400A DO-214AA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4004 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TSMBJ1005C-072 Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus THYRISTOR 65V 400A DO-214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4004 pcs Tietolomake TSMBJ1005C-072
Kategoria Piirin suojaus Jännite - On State 5V
Jännite - Off State 65V Jännite - breakover 88V
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet TSMBJ1005C072MSTR
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 200pF