UF4001-TP
UF4001-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UF4001-TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UF4001-TP
Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UF4001-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4551 pcs Tietolomake UF4001 - UF4007
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 40V
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 50V Toimittaja Device Package DO-41
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 50V 1A Through Hole DO-41
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A Kapasitanssi @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz