1N4751AP/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1N4751AP/TR12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1N4751AP/TR12 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | DIODE ZENER 30V 1W DO204AL |
Product parameter
| Osa numero | 1N4751AP/TR12 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 30V 1W DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 73125 pcs | Tietolomake | 1N4728AP-1N4764AP,e3 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 30V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2V @ 200mA | Toleranssi | ±5% |
| Toimittaja Device Package | DO-204AL (DO-41) | Sarja | - |
| Virta - Max | 1W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 40 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 30V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 5µA @ 22.8V |