Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > 1N5342/TR12
1N5342/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1N5342/TR12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1N5342/TR12
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE ZENER 6.8V 5W T18
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 50440 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1N5342/TR12 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE ZENER 6.8V 5W T18 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 50440 pcs Tietolomake 1N5333B-1N5388B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Isolation 1 Ohm
Jännite - Breakdown T-18 Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Virta - Max 5W
Polarisaatio T-18, Axial Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Valmistajan osanumero 1N5342/TR12
Impedanssi (Max) (Zzt) 6.8V Laajennettu kuvaus Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% diodikonfiguraatiolla 10µA @ 4.9V
Kuvaus DIODE ZENER 6.8V 5W T18 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.2V @ 1A