Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > 1N5386/TR12
1N5386/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1N5386/TR12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1N5386/TR12
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 180V 5W T18
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4596 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 1N5386/TR12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 180V 5W T18 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4596 pcs Tietolomake 1N5333B-1N5388B
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 180V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 1A Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package T-18 Sarja -
Virta - Max 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case T-18, Axial Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 430 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 180V 5W ±20% Through Hole T-18 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500nA @ 130V
Perusosan osanumero 1N5386
Liittyvät tuotteet
1N5386B Image
  • Osa#:1N5386B
  • valmistajat:Microsemi