1N5947AP/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1N5947AP/TR12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1N5947AP/TR12 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | DIODE ZENER 82V 1.5W DO204AL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1N5947AP/TR12 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 82V 1.5W DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6048 pcs | Tietolomake | 1N5913BG-1N5956BG |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 82V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2V @ 200mA | Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | DO-204AL (DO-41) | Sarja | - |
| Virta - Max | 1.5W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 160 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 82V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 1µA @ 62.2V |