2282500-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2282500-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2282500-R |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 2282500-R | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M | Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3445 pcs | Tietolomake | 2282x00-R |
| Kategoria | Tietokoneet, toimisto - komponentit, tarvikkeet | tekniset tiedot | 500mm |
| Sarja | - | RoHS-tila | RoHS Compliant |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
228226-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM - Varastossa:
- Osa#:
2283621 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
INTERFACE MOD DSUB MALE 25POS - Varastossa:
CONN SMB RCPT STR 50 OHM SOLDER - Varastossa:
ECON II HDR ASSY 50 POS - Varastossa:
533
Phoenix Contact - Kuvaus:
INTERFACE MOD DSUB MALE 50POS - Varastossa:
2282D - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
SCR START SLT 5-5/8 - Varastossa:
7085
INTERFACE MOD DSUB FMALE 25POS - Varastossa:
CONN BNC TWIN RCPT STR SOLDER - Varastossa:
Apex Tool Group - Kuvaus:
SCR START PHLP 5-5/8 - Varastossa:
8768
CONN SMB JACK STR 50 OHM CRIMP - Varastossa:
INTERFACE MOD DSUB MALE 37POS - Varastossa:
I/O MODULE RACK 4 CHANNEL - Varastossa:
644
CONN HEADER 55POS R/A GOLD - Varastossa: