2EZ62D2/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2EZ62D2/TR12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2EZ62D2/TR12 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi Corporation |
| Kuvaus | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 2EZ62D2/TR12 | Valmistaja | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 58413 pcs | Tietolomake | 2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Isolation | 60 Ohm |
| Jännite - Breakdown | DO-204AL (DO-41) | Sarja | - |
| RoHS-tila | Tape & Reel (TR) | Virta - Max | 2W |
| Polarisaatio | DO-204AL, DO-41, Axial | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 20 Weeks | Valmistajan osanumero | 2EZ62D2/TR12 |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 62V | Laajennettu kuvaus | Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±2% | diodikonfiguraatiolla | 500nA @ 47.1V |
| Kuvaus | DIODE ZENER 62V 2W DO204AL | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 1.2V @ 200mA |