3EZ68D/TR8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3EZ68D/TR8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3EZ68D/TR8 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | DIODE ZENER 68V 3W DO204AL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 3EZ68D/TR8 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 68V 3W DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 69716 pcs | Tietolomake | 3EZ3.9D5-3EZ200D5,e3 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 68V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2V @ 200mA | Toleranssi | ±20% |
| Toimittaja Device Package | DO-204AL (DO-41) | Sarja | - |
| Virta - Max | 3W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 70 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 68V 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 500nA @ 51.7V |