Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > 5KP100CE3/TR13
5KP100CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5KP100CE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5KP100CE3/TR13
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 179V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 5KP100CE3/TR13 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 179V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50560 pcs Tietolomake 5KP5.0-5KP250CA,e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 179V Jännite - erittely (min) 111V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package P600
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case P600, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A