5KP17AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5KP17AE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5KP17AE3/TR13 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 17V 27.6V P600 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 5KP17AE3/TR13 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 17V 27.6V P600 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 50725 pcs | Tietolomake | 5KP5.0-5KP250CA,e3 |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 17V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 27.6V | Jännite - erittely (min) | 18.9V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | P600 | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 5000W (5kW) |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | P600, Axial |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 181A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |