APT10M11B2VFRG
APT10M11B2VFRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT10M11B2VFRG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT10M11B2VFRG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 100A T-MAX
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APT10M11B2VFRG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 100A T-MAX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5857 pcs Tietolomake APT10M11(B2,L)VFR
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package T-MAX™ Sarja POWER MOS V®
RDS (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 500mA, 10V Tehonkulutus (Max) 520W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3 Variant
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 10300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 450nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 100A (Tc) 520W (Tc) Through Hole T-MAX™ Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)