APTC60SKM24T1G
APTC60SKM24T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTC60SKM24T1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTC60SKM24T1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 95A SP1
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero APTC60SKM24T1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 95A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2014 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPTC60SKM24T1G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package SP1 Sarja CoolMOS™
RDS (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 462W (Tc)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case SP1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 600V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 95A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount SP1
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 95A (Tc)