APTC90SKM60CT1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTC90SKM60CT1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTC90SKM60CT1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 900V 59A SP1
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero APTC90SKM60CT1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 900V 59A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1523 pcs Tietolomake APTC90SKM60CT1G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package SP1 Sarja CoolMOS™
RDS (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 52A, 10V Tehonkulutus (Max) 462W (Tc)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case SP1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 540nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus Super Junction
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 900V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 900V 59A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount SP1 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 59A (Tc)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:APTCLVTR
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
  • Varastossa:92935
APTCLGTVTR Image
  • Osa#:APTCLGTVTR
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Varastossa:85473
  • Osa#:APTCFP1VTR
  • Osa#:APTCLGVTR
  • Osa#:APTCFP2VTR