APTGF100A120T3WG
APTGF100A120T3WG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGF100A120T3WG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGF100A120T3WG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT NPT PHASE 1200V 130A SP3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APTGF100A120T3WG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT NPT PHASE 1200V 130A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5667 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package SP3
Sarja - Virta - Max 657W
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.5nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 130A 657W Chassis Mount SP3
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 130A