Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTit - Moduulit > APTGF50A60T1G
APTGF50A60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGF50A60T1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGF50A60T1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE NPT PHASE LEG SP1
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APTGF50A60T1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE NPT PHASE LEG SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4383 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPTGF50A60T1G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Toimittaja Device Package SP1
Sarja - Virta - Max 250W
Pakkaus / Case SP1 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT Half Bridge 600V 65A 250W Chassis Mount SP1
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 65A