APTGT150DU120TG
APTGT150DU120TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT150DU120TG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT150DU120TG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP4
Product parameter
Osa numero APTGT150DU120TG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1204 pcs Tietolomake APTGT150DU120TGPower Products Catalog
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A Toimittaja Device Package SP4
Sarja - Virta - Max 690W
Pakkaus / Case SP4 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 10.7nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1200V 220A 690W Chassis Mount SP4 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 220A kokoonpano Dual, Common Source