APTGT200A170D3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT200A170D3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT200A170D3G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 823 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero APTGT200A170D3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 823 pcs Tietolomake APTGT200A170D3G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1700V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 200A Toimittaja Device Package D3
Sarja - Virta - Max 1250W
Pakkaus / Case D-3 Module Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 17nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 400A 1250W Chassis Mount D3 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 5mA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 400A kokoonpano Half Bridge