Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTit - Moduulit > APTGT300SK60G
APTGT300SK60G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT300SK60G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT300SK60G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 430A 1150W SP6
Product parameter
Osa numero APTGT300SK60G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 430A 1150W SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1091 pcs Tietolomake APTGT300SK60GPower Products Catalog
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 300A Toimittaja Device Package SP6
Sarja - Virta - Max 1150W
Pakkaus / Case SP6 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 24nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 430A 1150W Chassis Mount SP6 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 350µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 430A kokoonpano Single