APTGT35A120D1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT35A120D1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT35A120D1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH PHASE LEG D1
Product parameter
Osa numero APTGT35A120D1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH PHASE LEG D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5580 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 35A Toimittaja Device Package D1
Sarja - Virta - Max 205W
Pakkaus / Case D1 Käyttölämpötila -
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 55A 205W Chassis Mount D1
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 5mA Nykyinen - Collector (le) (Max) 55A