APTGT400DA120G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT400DA120G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT400DA120G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 560A 1785W SP6
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 926 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero APTGT400DA120G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 560A 1785W SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 926 pcs Tietolomake APTGT400DA120G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A Toimittaja Device Package SP6
Sarja - Virta - Max 1785W
Pakkaus / Case SP6 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 28nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 560A 1785W Chassis Mount SP6 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 750µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 560A kokoonpano Single