APTGV100H60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGV100H60T3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGV100H60T3G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3
Product parameter
Osa numero APTGV100H60T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT NPT BST CHOP FULL BRDG SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4046 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package SP3
Sarja - Virta - Max 340W
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi NPT, Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module NPT, Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 150A 340W Chassis Mount SP3
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 150A