JANTX1N5557
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANTX1N5557 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | JANTX1N5557 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 49V 78.5V DO202AA |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | JANTX1N5557 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 49V 78.5V DO202AA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 595 pcs | Tietolomake | 1N5555-1N5558 |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 49V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 78.5V | Jännite - erittely (min) | 54V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | DO-202AA (DO-13) | Sarja | Military, MIL-PRF-19500/500 |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) |