JANTX2N5004
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANTX2N5004 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANTX2N5004
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TRANS NPN 80V 5A TO59
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4989 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JANTX2N5004 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TRANS NPN 80V 5A TO59 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4989 pcs Tietolomake 2N5002, 2N5004
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A transistori tyyppi NPN
Toimittaja Device Package TO-59 Sarja Military, MIL-PRF-19500/534
Virta - Max 2W Pakkaus Bulk