JANTX2N6800U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANTX2N6800U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANTX2N6800U
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4581 pcs
Product parameter
Osa numero JANTX2N6800U Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4581 pcs Tietolomake 2N6796,98U, 6800,02U
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package 18-ULCC (9.14x7.49) Sarja Military, MIL-PRF-19500/557
RDS (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 3A, 10V Tehonkulutus (Max) 800mW (Ta), 25W (Tc)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 18-CLCC
Muut nimet JANTX2N6800U-MIL Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34.75nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 400V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 400V 3A (Tc) 800mW (Ta), 25W (Tc) Surface Mount 18-ULCC (9.14x7.49) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)