JANTXV2N5003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANTXV2N5003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANTXV2N5003
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TRANS PNP 80V 5A TO59
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4033 pcs
Product parameter
Osa numero JANTXV2N5003 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TRANS PNP 80V 5A TO59 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4033 pcs Tietolomake 2N5003, 2N5005
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package TO-59 Sarja Military, MIL-PRF-19500/535
Virta - Max 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-210AA, TO-59-4, Stud Muut nimet 1086-21003
1086-21003-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C (TJ) Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus - Siirtyminen - Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 5A 2W Chassis, Stud Mount TO-59
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 2.5A, 5V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 50µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 5A