Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LX8117A-25CST
LX8117A-25CST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LX8117A-25CST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LX8117A-25CST
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A SOT223 POWER
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LX8117A-25CST Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1A SOT223 POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5114 pcs Tietolomake LX8117
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.3V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 12V Toimittaja Device Package SOT-223, Power
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 75dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LX8117A-25CSTR
LX8117A-25CSTR-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223, Power
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 1A