Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > invertterit > LXM1612-12-03
LXM1612-12-03
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXM1612-12-03 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXM1612-12-03
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4061 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LXM1612-12-03 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4061 pcs Tietolomake LXM1612-12
Kategoria optoelektroniikka Jännite - Input 12V
Tyyppi CCFL and UV Lamps Koko / Dimension 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm)
Sarja LXM1612-12-xx ulostulo 1800V
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Chassis Mount