Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > invertterit > LXM1618-05-22
LXM1618-05-22
LXM1618-05-22
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXM1618-05-22 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXM1618-05-22
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5012 pcs
Product parameter
Osa numero LXM1618-05-22 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL 2.2W 5V PROG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5012 pcs Tietolomake LXM1618-05-2x
Kategoria optoelektroniikka Jännite - Input 5V
Tyyppi CCFL and UV Lamps Koko / Dimension 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm)
Sarja LXM1618-05-2x ulostulo 1300V
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus CCFL and UV Lamps Inverter 5V Input 1300V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm) Chassis Mount