Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > invertterit > LXM1618-12-62
LXM1618-12-62
LXM1618-12-62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LXM1618-12-62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LXM1618-12-62
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5500 pcs
Product parameter
Osa numero LXM1618-12-62 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5500 pcs Tietolomake LXM1618-12-6x
Kategoria optoelektroniikka Jännite - Input 12V
Tyyppi CCFL and UV Lamps Koko / Dimension 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm)
Sarja LXM1618-12-6x ulostulo 1800V
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm) Chassis Mount