M1.5KE220A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M1.5KE220A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | M1.5KE220A |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 185V 328V CASE-1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | M1.5KE220A | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 185V 328V CASE-1 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5665 pcs | Tietolomake | M1.5KE6.8A-400CA(e3) |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 185V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 328V | Jännite - erittely (min) | 209V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | CASE-1 | Sarja | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) |