Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > M1.5KE91AE3
M1.5KE91AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M1.5KE91AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M1.5KE91AE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5743 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M1.5KE91AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5743 pcs Tietolomake M1.5KE6.8A-400CA(e3)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 86.5V Jännite - erittely (min) 77.8V
Jännite - Breakdown CASE-1 Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Teho - huippukulma 12A Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial
Muut nimet 1086-3264
1086-3264-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero M1.5KE91AE3 Kuvaus TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE1
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 125V Kapasitanssi @ Taajuus -