Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > M15KP36CAE3
M15KP36CAE3
M15KP36CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M15KP36CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M15KP36CAE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5599 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M15KP36CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5599 pcs Tietolomake M15KP22A - 280CA, e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 36V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Teho - huippukulma 251A Polarisaatio DO-204AR, Axial