Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > M5KP13AE3
M5KP13AE3
M5KP13AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M5KP13AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M5KP13AE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5692 pcs
Product parameter
Osa numero M5KP13AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5692 pcs Tietolomake M5KP5.0A - 110CA(e3)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V Jännite - erittely (min) 13V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 5000W (5kW)
Teho - huippukulma 232A Polarisaatio DO-204AR, Axial