Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > M5KP8.5CAE3
M5KP8.5CAE3
M5KP8.5CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M5KP8.5CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M5KP8.5CAE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4917 pcs
Product parameter
Osa numero M5KP8.5CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4917 pcs Tietolomake M5KP5.0A - 110CA(e3)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 9.44V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 8.5V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 5000W (5kW)
Teho - huippukulma 347A Polarisaatio DO-204AR, Axial