Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MA1.5KE100CA
MA1.5KE100CA
MA1.5KE100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MA1.5KE100CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MA1.5KE100CA
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5821 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MA1.5KE100CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5821 pcs Tietolomake M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 95V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 85.5V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Teho - huippukulma 11A Polarisaatio DO-204AR, Axial