Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MA1.5KE75CA
MA1.5KE75CA
MA1.5KE75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MA1.5KE75CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MA1.5KE75CA
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4752 pcs
Product parameter
Osa numero MA1.5KE75CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4752 pcs Tietolomake M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 71.3V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 64.1V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Teho - huippukulma 14.6A Polarisaatio DO-204AR, Axial