Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MA15KP120CAE3
MA15KP120CAE3
MA15KP120CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MA15KP120CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MA15KP120CAE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4876 pcs
Product parameter
Osa numero MA15KP120CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4876 pcs Tietolomake M15KP22A - 280CA, e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 133V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 120V
Jännite - Breakdown DO-204AR Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Teho - huippukulma 78A Polarisaatio DO-204AR, Axial