MAP5KE14AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAP5KE14AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAP5KE14AE3 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAP5KE14AE3 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5865 pcs | Tietolomake | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 14V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 23.2V | Jännite - erittely (min) | 15.6V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | DO-204AL (DO-41) | Sarja | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 500W |