Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD15KP17A
MAPLAD15KP17A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD15KP17A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD15KP17A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2775 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD15KP17A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2775 pcs Tietolomake MPLAD15KP7.0A-200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V Jännite - erittely (min) 18.9V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-4680
1086-4680-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 543A